Zenitech logo red
Keresés
Close this search box.

Inspiráció. Fejlődés. Bizalom. Kihívás. Szakmai szenvedély.
Zenitech.

A Zenitech-nél hiszünk az inspiráció erejében, valamint olyan zseniális megoldások kidolgozásában, amelyek pozitívan változtatják meg az emberek életét.

Csatlakozzon nagyszerű csapatunkhoz, és tárja fel karrierje határtalan lehetőségeit. Legyünk együtt a jövő digitális megoldásainak úttörői, és alakítsuk ki a végtelen lehetőségekkel teli világot.

Tapasztalt szakembereket és pályakezdőket egyaránt szívesen látunk.

Kiemelt pozíciók

Zenitech

Juttatások

Ismerje meg a Zenitech által kínált juttatási csomagot.

Hibrid munkamodell

Rugalmas időbeosztás, otthoni vagy irodai munkavégzés - Találja meg az ideális munka-magánélet egyensúlyt a Zenitech-nél!

Agilis munkamodell

Az agilitás, az együttműködés és az innováció kultúráját kínáljuk, miközben támogatjuk a munkatársainkban rejlő lehetőségek kibontakozását - mindezt egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Tanulás és fejlődés

Elkötelezettek vagyunk a folyamatos tanulás és zakmai fejlődés iránt.

Egészségbiztosítás

Munkatársaink egészsége fontos számunkra. Széleskörű egészségbiztosítási csomagot biztosítunk dolgozóinknak.

Dolgozzon rugalmas időbeosztásban, otthon vagy az irodában, a munka-magánélet egyensúlyát szem előtt tartva.

Agilis munkamódszer

Vállalati kultúránk alapköve az agilitás, az együttműködés és az innováció együttese, miközben azon dolgozunk, hogy lehetővé tegyük munkatársaink számára tehetségük kibontakozását.

A Zenitechnél folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk csapattagjaink számára.

Munkatársaink egészsége fontos számunkra. A Zenitechnél széleskörú magán-egészségbiztosítási csomagot kínálunk munkatársaink számára.

Zenitech

Inspiráló közösség, a fejlődés elősegítése

Felkaroljuk a brilliáns elméket, lehetővé téve a kivételes tehetségek számára, hogy gyarapodjanak és tovább fejlődjenek.
A növekedés iránti elkötelezettségünk áthatja minden tettünket.

A tanulásra és fejlődésre összpontosítva lehetővé tesszük az egyének számára, hogy kibontakoztassák teljes potenciáljukat. Akár tapasztalt szakemberekről, akár feltörekvő tehetségekről legyen szó, várjuk őket csapatunkba! Belső mentorprogramunkon keresztül az informatikai szakértők következő generációját formáljuk.

Csatlakozna az informatika dinamikus világához? A ZeniGrow Akadémia speciális programja pályakezdő munkavállalóink szakmai fejlődésének támogatását tűzte ki célul.

Felkészítjük csapatainkat a technológiai lehetőségek újradefiniálására és hasznos üzleti megoldások kidolgozására a digitális világ szereplői számára.

Zenitech

Közösségeink

A Zenitechnél nagyra értékeljük a közösség erejét. Erősségünk a munkatársaink kollektív intelligenciájában, sokszínűségében és szenvedélyében rejlik.

Az AutomateIT szakmai meetupokon online és személyes találkozókat szervezünk az IT automatizálással foglalkozó fejlesztők számára.

A ZeniGrow Akadémia tech-központú szakmai gyakorlatot kínál a feltörekvő szakemberek számára, gyakorlati tapasztalatot és útmutatást nyújtva az iparág szakértőitől. Kövesse weboldalunkat és közösségi média felületeinket, hogy azonnal értesüljön a legfrissebb lehetőségeinkről.

Találja meg az Önnek legmegfelelőbb pozíció a Zenitech-nél!

Zenitech

Munkahely és vállalati kultúra

Nyílt és együttműködő munkakörnyezet kialakítására törekszünk, ahol mindenkinek lehetősége van kihozni magából a legtöbb potenciált.

Ma már egy több mint 500 fős nemzetközi csapat vagyunk. Székhelyünk az Egyesült Királyságban található, valamint Romániában, Magyarországon és Litvániában is rendelkezünk irodával. A Zenitech csapatát sokféle tapasztalattal rendelkező, együttműködő és kreatív üzleti szemléletű szakember alkotja. Munkatársaink az iparági ismeretek és az átalakuló technológiai tér globális fejleményei terén mindenre kiterjedő ismeretekkel rendelkeznek.

A technológia minden lépésünket áthatja. Hibrid munkamodell szerint működünk, amely lehetővé teszi a csapattagok számára, hogy válasszanak a távmunka vagy az irodai munkavégzés között – elősegítve ezzel a munka-magánélet egyensúlyát. Nemzetközi vállalatként sokszínű kutúrával és globális együttműködési lehetőségekkel rendelkezünk.

Zenitech

Értékek

Értékeink határozzák meg működésünket. Célunk, hogy a leghatékonyabb technológiai vállalattá válni, intelligens megoldásokat és kivételes élményeket kínálva .

A közösség mindenek felett

Munkavállalóink közössége képezi tevékenységünk középpontját. Az együttműködés kultúrájának előmozdításával, valamint a különböző nézőpontok befogadásával, sikerre ösztönözzük csapatainkat. Igyekszünk lehetővé tenni számukra, hogy szoros és gyümölcsöző munkakapcsolatokat alakítsanak ki.

Következetes fejlődés

A fejlődés nemcsak egy cél; számunkra ez egy gondolkodásmód. Folyamatosan ápoljuk és fejlesztjük tehetségeinket, elfogadjuk a változásokat és megragadjuk a lehetőségeket. Együtt navigálunk a folyamatosan változó digitális környezetben, mindig a fejlődésre törekedve.

Hatékony partnerség

Hiszünk a hatékony együttműködés erejében, és erős szövetségeket alakítunk ki új szinergiák teremtése céljából. Az innováció és hatékony üzleti eredmények révén az egymással, ügyfeleinkkel és minden érdekelt féllel való partnerséget helyezzük előtérbe.

Egyszerűsített folyamatok

A komplex és bonyolult világban egyszerűsítésre törekszünk. Hogyan? Ésszerűsítjük a folyamatokat, elmozdítjuk a felesleges akadályokat, és olyan környezetet teremtünk, ahol az új ötletek kibontakozhatnak. A hatékonyság és a tisztánlátás elfogadásával végtelen lehetőségeket nyitunk meg csapatunk és ügyfeleink számára egyaránt.

A vállalati közösséget helyezzük minden tevékenységünk középpontjába. Az együttműködés kultúrájának előmozdításával, valamint a különböző nézőpontok befogadásával, sikerre ösztönözzük csapatainkat. Igyekszünk lehetővé tenni számukra, hogy szoros és gyümölcsöző munkakapcsolatokat alakítsanak ki.

A fejlődés több mint egy cél; számunkra ez egy gondolkodásmód. Folyamatosan ápoljuk és fejlesztjük tehetségeinket, elfogadjuk a változásokat és megragadjuk a lehetőségeket. Együtt navigálunk a folyamatosan változó digitális környezetben, mindig a fejlődésre törekedve.

Hiszünk a hatékony együttműködés erejében, és erős szövetségeket alakítunk ki, hogy felerősítsük a szinergiákat. Az innováció és a hasznos üzleti eredmények révén az egymással, ügyfeleinkkel és érdekelt felekkel való partnerséget helyezzük előtérbe.

Egy bonyolult és komplex világban az egyszerűsítésre törekszünk. Hogyan? Ésszerűsítjük a folyamatokat, lebontjuk a felesleges akadályokat, és olyan környezetet teremtünk, ahol kiteljesedhet minden tehetség. A hatékonyság és az egyszerűség felkarolásával végtelen lehetőségeket nyitunk meg csapatunk és ügyfeleink számára egyaránt.

Zenitech

Találja meg az Ön helyét a Zenitech-nél!

Minden részlegünk egyedi környezetet és karrierépítési lehetőségeket kínál.

Technológiai üzletág

Szakmai tanácsadást és fejlesztési szolgáltatásokat kínál ügyfeleinek.

Marketing

Márkánk és szolgáltatási portfoliónk népszerűsítésére és fejlesztésére összpontosít.

Digital Practice

Azonosítja az ügyfelek igényeit, és stratégiai megoldásokat kínál az ügyfelek kihívásaira.

Értékesítés

Új üzleti kapcsolatok létrehozására és növekedési lehetőségek keresésére összpontosít.

IT-üzemeltetés

Felelős az IT-biztonságért, a technikai támogatásért és az informatikai feladatokért.

Pénzügy

A pénzügyi és számvitel feladatokért felelős terület.

Operations

Felelős az irodai környezet és a napi működés irányításáért.

People

A humánerőforrás-funkciók tartoznak ide, beleértve a munkavállalói tanácsadást, a munkaerő felvételt és a munkáltatói márkaépítést.

Zenitech

Fedezze fel helyszíneinket

Csapatunk

Milyen nálunk dolgozni?

A Zenitechhez különböző helyekről érkeztünk: néhányan a Zenigrow Akadémián kezdték az útjukat, mások állásbörzéken keresztül és néhányan ismereősök ajánlásán keresztül csatlakoztak hozzánk.

Ami összeköt bennünket, azok a közös értékek, a tudás iránti közös szenvedély és a technológia átalakító erejébe vetett hit, amellyel aktívan hozzájárulunk a változáshoz.

Ismerje meg a Zenitech csapattagjainak történetét és egyéni tapasztalatait!

Nyitott pozíciók

Tekintse meg nyitott pozícióinkat

Szűrés
All departments
Department
All locations
Location

Technology Department

Budapest

Finance Department

Budapest

Budapest | Hybrid, Vilnius | Hybrid, Kaunas | Hybrid, Cluj-Napoca | Hybrid

Budapest | Hybrid

Budapest

Budapest

Budapest | Hybrid, Kaunas | Hybrid, Vilnius | Hybrid, Cluj-Napoca | Hybrid

Budapest

Budapest

Cluj-Napoca | Hybrid

Digital Practice Department

Budapest

Kaunas | Hybrid, Vilnius | Hybrid, Cluj-Napoca | Hybrid, Budapest | Hybrid, UK | Remote

Már a Zenitech munkatársa vagy?

Toborozzunk együtt, és találjuk meg a következő csapattagot!

Kövessen minket