Medior Üzleti elemző

Projekt leírása

  • Egyeztetések, interjúk a leendő és meglévő ügyfelekkel.
  • Folyamat- és rendszerfejlesztési lehetőségek azonosítása és megoldási javaslattétel.
  • Ügyféligények felmérése és a felmerült víziók, ötletek specifikációba, követelmény-jegyzékbe rendezése.
  • Üzleti specifikációk, user-story készítése.
  • A fejlesztő és tesztelő csapat támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Ipari (lehetőleg gyártás) területen szerzett üzleti elemzői vagy Rendszerszervezői pozícióban szerzett, minimum 2 éves szakmai tapasztalat, a vonatkozó IT rendszerek, platformok ismeretével
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szuper, ha ismered mind a vízesés, mind az agilis szoftverfejlesztési metodikákat.

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek és kompetenciák:

  • Kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás
  • Csapatmunka
  • Elemzőkészség
  • Nyitottság új feladatokra és gyors tanulás
  • Strukturált gondolkodás és precíz munkavégzés
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Állás ambíciózus fejlesztők számára

Tetszik?

Ezek is érdekelhetnek

Kapcsolat

Elérhetőségeink
+36 70 907 3300
Gábor Dénes utca 4, Infopark C épület, I. emelet,
1117 Budapest, Magyarország
Hírlevél
Ne maradj le a legfrissebb innovációs trendekről.
Szakmai tartalmak elsőkézből.
AutSoft