Medior IT Üzleti elemző - MA-Coding
A MOL Nyrt. és az AutSoft Zrt. leányvállalataként partnereinknek innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokat szállítunk széles körű technológiai szakértelmünkre támaszkodva.

Amit tudunk Neked nyújtani:

  • A fejlesztés motorja leszel enterprise szintű komplex szoftverfejlesztési projektekben
  • Egyedi innovációs megoldások kialakításában szerzel elismertséget
  • Értékes domain tudást halmozol fel
  • Chapter meetingjeink által hasznos, naprakész ismereteket szerezhetsz a szoftverfejlesztési trendekről és különleges megoldásokról
  • Rugalmas remote munkavégzési lehetőséget nyújtunk számodra

Mi vár Rád:

  • Egyeztetések, interjúk a leendő és meglévő ügyfelekkel
  • Folyamat- és rendszerfejlesztési lehetőségek azonosítása és megoldási javaslattétel
  • Ügyféligények felmérése és a felmerült víziók, ötletek specifikációba, követelmény-jegyzékbe rendezése
  • Üzleti specifikációk, user storyk készítése
  • A fejlesztő és tesztelő csapat támogatása

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Ipari (lehetőleg gyártás) területen szerzett üzleti elemzői vagy rendszerszervezői pozícióban szerzett, minimum 2 éves szakmai tapasztalat, a vonatkozó IT rendszerek, platformok ismeretével
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Mind a vízesés, mind az agilis szoftverfejlesztési metodikák ismerete
  • Kifejezetten erős kommunikációs készség
  • Erős elemzőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás
  • Nagyfokú önállóság
  • Erős csapatmunka

Örülünk, ha rendelkezel ezek bármelyikével:

  • Nyitottság új feladatokra és gyors tanulás
  • Strukturált gondolkodás és precíz munkavégzés
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Dolgozz velünk!

Jelenleg nem találtál számodra megfelelő lehetőséget, de szeretnél a csapatunk tagja lenni?
Küldd el önéletrajzodat a hellohr@autsoft.hu címre,
írd meg, milyen pozícióban dolgoznál szívesen, és mi gondolunk majd Rád!

Get in Touch

Contact Information
+36 70 907 3300
Gábor Dénes street 4, Infopark C building, I. floor,
1117 Budapest, Hungary
AutSoft