Medior/Senior JAVA Spring fejlesztő
Az AutSoft, a hazai technológiai szektor elismert szoftverfejlesztő vállalataként a fenntartható digitális jövő építésén dolgozik. Kiemelkedő szaktudású munkatársaink innovatív alkalmazásokat és technológiai megoldásokat alkotnak Budapesten, a XI. kerületi Infoparkban.

Amit tudunk Neked nyújtani:

  • Izgalmas projektek és feladatok
  • Rugalmas és otthoni munkavégzési lehetőséget nyújtunk számodra
  • Részvételt egyedi innovációs megoldások kialakításában
  • Chapter meetingjeink által hasznos, naprakész ismereteket tudsz megszerezni
  • Széleskörű rálátásod lehet társterületeink működésére
  • Modern munkakörnyezet

Mi vár Rád:

  • Egyedi ügyféligények alapján szoftverfejlesztési feladatok
  • Java alkalmazások tervezésében, fejlesztésében való részvétel
  • Precíz, pontos és folyamatos verziókezelés
  • Határidők betartása
  • Részvétel a közvetlen kollégák kódjának ellenőrzésében (code review)
  • A céges szoftverfejlesztési módszertanok figyelembevétele és követése
  • Szoftverdokumentáció teljes körű elkészítése
  • A munkaidő és feladat nyilvántartás precíz, naprakész vezetése
  • A projekten dolgozó szoftverfejlesztői csapat eredményesen és hatékonyan támogatása
  • Junior kollégákat mentorálása, munkájuk koordinálása

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • 2-4 év Java fejlesztői tapasztalatod
  • Spring keretrendszer alapos ismereted (Core, Data, Web…)
  • Magabiztos GIT használatod
  • SQL és Docker alapos ismereted
  • Tapasztalatod különböző web szolgáltatásokkal (pl: REST, SOAP, stb.)
  • Tesztelési módszerek és IT biztonsági ismereteid
  • Felsőfokú (ideálisan informatikai vagy villamosmérnöki) végzettséged
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudásod szóban és írásban
  • Magabiztos kommunikáció, sikerorientáltság, fejlődési vágy

Örülünk, ha rendelkezel ezek bármelyikével:

  • Java EE ismeret
  • Társszervezetekkel való együttműködést elősegíti, ha van alapvető Frontend (Angular/ReactJS) és/vagy Mobil (Android/iOS) ismereted
  • Találkoztál már valamely Cloud platformmal (pl.: AWS, Azure, stb …)

Dolgozz velünk!

Jelenleg nem találtál számodra megfelelő lehetőséget, de szeretnél a csapatunk tagja lenni?
Küldd el önéletrajzodat a hellohr@autsoft.hu címre,
írd meg, milyen pozícióban dolgoznál szívesen, és mi gondolunk majd Rád!
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram