UX Designer
Az AutSoft, a hazai technológiai szektor elismert szoftverfejlesztő vállalataként a fenntartható digitális jövő építésén dolgozik. Kiemelkedő szaktudású munkatársaink innovatív alkalmazásokat és technológiai megoldásokat alkotnak Budapesten, a XI. kerületi Infoparkban.

Amit tudunk Neked nyújtani:

  • Izgalmas projektek és feladatok
  • Rugalmas és otthoni munkavégzési lehetőséget nyújtunk számodra
  • Részvételt egyedi innovációs megoldások kialakításában
  • Chapter meetingjeink által hasznos, naprakész ismereteket tudsz megszerezni
  • Széleskörű rálátásod lehet társterületeink működésére
  • Modern munkakörnyezet

Mi vár Rád:

  • Önálló kutatás, felhasználói tesztek elvégzése
  • Különböző területekkel együttműködve drótvázak és prototípusok elkészítése
  • Információs architektúra kidolgozása
  • Workshopok facilitálása, szervezése, levezetése
  • Szoros együttműködés más szervezeti egységekkel
  • Design sprintek szervezése, levezetése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, kommunikálás
  • Projektfeladatok várható munkamennyiségének becslésében való részvétel

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • Legalább 3 év tapasztalatod UX területen
  • Ismereted és gyakorlati tudásod a UX folyamatokról
  • Középszintű angol nyelvtudásod
  • Jó kommunikációs képességed
  • Tapasztalatod workshopok és design sprintek megtartásában

Örülünk, ha rendelkezel ezek bármelyikével:

  • UI-os tapasztalattal
  • Figma és Miro ismeretekkel
  • Önállóan és csapatban is tudsz percízen dolgozni

Dolgozz velünk!

Jelenleg nem találtál számodra megfelelő lehetőséget, de szeretnél a csapatunk tagja lenni?
Küldd el önéletrajzodat a hellohr@autsoft.hu címre,
írd meg, milyen pozícióban dolgoznál szívesen, és mi gondolunk majd Rád!
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram